Історія

“ЛІПС” – українське книжкове видавництво, засноване у Запоріжжі в 1993 році. Видає дошкільну методичну літературу, наочні посібники, ігри.

Історія фірми “ЛІПС” бере свій початок у минулому столітті і нараховує вже більше 20 років. Родом ми з 1993 року. До 1996 року шукали свій напрям, прокладаючи тернистий шлях від торгівлі книгами до видання літератури. Тому фірма “ЛІПС” на той час була достатньо відома на книжковому ринку України, у багатьох містах. До речі, назва походить від перших літер імен засновників фірми: Люда, Ігор, Павло, Сергій.

Перша книга, як спроба, з’явилася у 1996 році і називалася “Один дома”. У 1997 році відбулося завершення становлення нас як видавців, в основному орієнтованих на школу, з’явились перші підручники, робочі зошити, контурні карти. Уже з 1999 року почали розвивати новий напрям і випускати методичні посібники з дошкільної освіти, і до сьогоднішнього дня цей напрям є головним і домінуючим, хоча ми випускаємо видання і з історії, екології, хімії, української літератури тощо.

Літературу нашого видавництва реалізують в усіх регіонах України.