Працюємо в черговому режимі. Замовляйте! Актуальні телефони: 066-269-37-07, 096-700-10-11

Показано 1–12 из 182 результатов

Працюємо в черговому режимі. Замовляйте!
Актуальні телефони: 066-269-37-07, 096-700-10-11

Видавництво “ЛІПС” розпочало свою роботу в 1993 році. Упродовж свого існування видавництво працювало в різних напрямах, серед яких видання методичної літератури з дошкільної освіти стало пріоритетним. На сьогоднішній день актуальний випуск журналів для керівників, вихователів та інших працівників дошкільних навчальних закладів, журналів з охорони праці та безпеки життєдіяльності та інших. Видавництво пропонує послуги з підготовки і друку малотиражних видань за індивідуальними побажаннями замовників.

Усі методичні посібники, конспекти, зошити для роботи дошкільників, дидактичний матеріал (наочність) та ігри, які пропонує видавництво “ЛІПС”, рекомендовані для використання в дошкільних навчальних закладах для підготовки і роботи з дітьми молодшого, середнього та старшого дошкільного віку, а також із дітьми молодшого шкільного віку.

Переважна кількість видань видавництва “ЛІПС” рекомендована для тих ДНЗ, які працюють за комплексною освітньою програмою “Дитина в дошкільні роки” (2015 р.), однак кожне з видань може бути використане без прив’язки до програми, а за індивідуальним вибором педагога.

На сайті видавництва “ЛІПС” представлена методична література для педагогів, логопедів та інших працівників ДНЗ, наочні посібники (дидактичний матеріал), ігри (використання схем і моделей), журнали для організаційної та облікової роботи в ДНЗ й інших закладах. Матеріали більшості посібників можуть бути використані і батьками, якщо освіта дошкільника відбувається вдома.

Дошкільна освіта в дошкільних навчальних закладах вимагає обрання і планування роботи з дітьми різного віку за певною освітньою програмою. На сторінках цього сайта Ви зможете ознайомитись із комплексною освітньою програмою “Дитина в дошкільні роки” (2015 р.), схваленою грифом “Рекомендовано Міністерством освіти і науки України”, а також авторськими програмами, складеними відповідно до Базового компонента дошкільної освіти в Україні.

Для зацікавлення й урізноманітнення роботи з дошкільниками з вивчення мови, розвитку мовлення, художньо-мовленнєвої діяльності видавництво “ЛІПС” випускає наочні посібники (дидактичний матеріал) та ігри (використання схем і моделей), які допомагають більш швидкому оволодінню дітьми навичками зв’язного мовлення та запам’ятовуванню нової інформації.

Поряд із виданням посібників з дошкільної освіти видавництво “ЛІПС” співпрацює із замовниками малотиражних видань: збірок художніх творів, збірників наукових праць, монографій, брошур тощо.

Ми пропонуємо співпрацю замовникам наших видань, авторам та укладачам!